Hodně starý referát 2004

15. března 2009 v 15:01 | Aselhaz R. Nurius Saint-Gray |  Povídky
Horymír a Šemík

Po Vnislavově smrti byl za kápa prohlášen Křesomysl. Za jeho vlády podpořené levicovou stranou Vladyků a nesnášenou pravicovou částí parlamentu Horníků, se lid nestaral o pole. Raději se jali po vzoru utajených soudruhů na Clondiku rubati drahé kovy.

Někteří Vladykové viděli chybu, jakou soudruh Křesomysl a jeho lid dělají. A proto v čele s odbojářským rebelem, vyvrhelem společnosti, Horymírem, vladykou Neumětelským, vyrazili na čundr jehož cíl byla prohlídka hradu Vyšehrad. Jenže na vyšehradě je poslali pryč, jelikož byla polední pauza.
Když se horníci dozvěděli, že Rebel Horymír a jeho banda trempů byli u hradu dřív a ještě měli blbí pindy na otvíračku, tak se nakrkli a v noci podpálili jejich bungalov, a odnesli všechen domácí chlast jako kořist. Horymír nasedl na svou věrnou babetu Šemík 666 a jal se zdrhnout.
Když pak viděl, že po bungalovu a po pálence je veta, tak se rozezlil, že svolal celé hnutí hippie a vyrazil na exkurzi do dolů. Vyzbrojeni transparenty a zvučnými hesly vyrazili k dolům.

Vše probíhalo celkem v poklidu, avšak jeden z aktivistů, se vymočil nevědomě do větrací šachty, moč vylekala jednoho z horníků a ten narazil do nosného trámu a stal se velký zával.

Vladykové se nestyděli svalit vinu na Honimíra a odsoudili jej k oprátce na dvoře jednoho z gulagů. Jako poslední přání, měl Horymír ještě po jedenkráte otůrovat svého Šemíka 666. Křesomysl přikázal uzavřít HUP a všechny brány i s kantýnou. A nechal Horymíra, aby předvedl svou freestyle show. Horymír machroval okolo celého placu dobré půl hodiny, až si nakonec povšimnul možnosti opustit areál gulagu, trojitým backflipem.

Tiše si zanotoval úryvek nesmrtelné písně High way too hell a pořádně ohulil motor.
Trojitý BF se mu povedl, avšak za zdí byla skládka na kterou dopadl a proděravěl si chladič.
Šemík byl na kaši. Za svůj kousek si vysloužil milost a čestné uznání kaskadéra roku.
***samec***
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama