Proč? Díl IV - Emo...

16. března 2009 v 16:40 | Aselhaz R. Nurius Saint-Gray |  články
No co na ně říct? Osobně se mi z nich zvedá žaludek. Nechápu proč se někdo neustále noří do deprese a snaží se řezat.

Není to tak dávno co jsem potkal dva patkaře. Oblečení v černorůžovém, stíny pod očima a koukali jako by jim spadly hračky do kanálu.
Byl to fakt smutný pohled.

Výraz Emo dneska funguje i jako nadávka, určitě jste si toho už taky museli všimnout.
Pokud znáte nějakého emaře, doporučuji vám se mu vyhnout, jelikož tyhle hovada jsou tak emocionálně vysávající, že vám jsou schopní zničit celý den.
A nebo je prostě pořádně propleskněte.

Nějak nedovedu pochopit, proč na všem hledají jen to špatné. Přitom život nám toho nabízí tolik pro pobavení a radost...

Ale nejhorší věc na Emo je asi jejich styl psaní. Názorná ukázka:


ThEn yEyI× tHeXxXtH Ye tHoLiKrAaAtH ThAk nEcZiThElNyYy a sHiIiLeNyYy, ZhE Ye pOtHrZeBa pOuZhIiIwAtH WyPaThLaAaThOr° KrAaAsNe tHo k tHoMu sEdIiI ZhE? eMo yE AsI ThA NeYhOrShIiI MoZhNaAa wEc ;P, kThErAaA MoHlA NaShIiI GeNeRaCi pOtHkAtH° yElIkOzH Se pOmAlU NeDaAa aNi mLuWiTh o gEnErAcI Ae sPiIiSh o dEgEnErAcI° :-*** YsEm UpE DaAaRk A IiIwL!!!


pokud vás zajímá co tam vlastně je napsáno tak doporučuji použít velmi dobrou věc jménem vypatlátor a jeho druhou možnost devypatlátor. Věčnou slávu tomu kdo to vyrobil.


http://77.48.102.76/vypatlator/

Docela se divím pankáčům, že emaře nemlátí hlava nehlava, když si to tak vezmu, pankeři jsou banda věčně vysmátejch lidí. A emaři nosí dost podobný oblečení, což by mě asi pěkně sralo kdybych měl na palici parádní čírko a nějakej neznalec mi řekl že jsem emař jen kvůli tomu, že bych na sobě měl pyramidovej pásek..

A jaký je váš názor na Emo? Pište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ukážete se tu ještě někdy?

Ano 57.8% (171)
Ne 42.2% (125)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama