Boží zápasník

13. července 2009 v 1:42 | Aselhaz R. Nurius Saint-Gray |  články

vrestleři jsou mocní, silní, slavní, opěvovaní atd...
ale to se asi netýká našeho nového hrdiny. Chlapíka co žije v klášteře jako kuchař. A neustále chce svou tíživou finanční situaci vylepšit tím, že bude zápasníkem vrestlingu pod jménem Nacho.

Už první vteřiny filmu jsem se pousmál nad dobře vybranou muzikou, která mi i ve dvě ráno roztáhla koutky do příjemného úsměvu. Ten přešel v uchechtnutí v okamžik kdy hlavní hrdina roztáhne papír s nákresem svého kostýmu.

pokračujeme sledováním filmu a hned v prních minutách přichází velké zasmání kdy hlavní hrdina zmlátí misku s nachos a další při ochutnání vlastního jídla. Nosem mu kus nachos omáčky vyletí ven a vypadá to dost reálně, jestli pan herec Jack Black opravdu smrknul tu pálivou věc, tak to kloubouk dolů.

Na scéně se objeví sličná a nádherná učitelka čehosi. Sestra od neposkvrněných sester z někama. A celé osazenstvo kláštera zažije poprvé hromadnou erekci (alespoň to tak vypadá podale jejich chování) ale rejža to nijak nepřehání a zatím se zdá že to nebude pubertální komedie ve stylu Prciček.

na scéně se objevuje nejspíš první "záporák" a to zápasník se zlatou maskou. Načež nachos potká cestou do kláštera letáček s náborem na zápasníky. Také pozval novou sestru na noční toust. Mám pocit že tu sestru hraje Ana De La Reguera.
Nachos má za sebou první zápas a zjistil jistě s velkou nelibostí, že to bolí víc než v televizi :-)

no ale abych to celé nevyzvonil, tak snad jen že konec se dá předpovídat už na začátku, ale i tak to má svoje kouzlo. Hlavně úsměv Any De La Reguera stojí zato, nalíčená jeptiška není všude :-D

originalita 6/10
provedení a kamera5/10
sledovatelnost 6/10 (3 za Anu)
konec 2/10
hláška: chtěli jeden druhého převychovat a pak se vzali. A pak umřeli.
Kategorie B
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Ukážete se tu ještě někdy?

Ano 57.7% (172)
Ne 42.3% (126)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama