Skoro slepý kolega

3. dubna 2010 v 20:37 | Aselhaz R. Nurius Saint-Gray |  články
Vše dle skutečnosti

Určitě jste každý někdy potkal někoho se slepeckou holí. Určitě vás napadlo že jejich život je nudný a bez zážitků... třeba vás tady to pásmo vzpomínek na akce s jedním takovým člověkěm přesvědčí o opaku..

Jednoho krásného podvečera, jsme odcházeli z práce tak jako každý den. Stařenky odlamovali nažloutlé rampouchy od rozkroků svých chlupatých společníků a venku to klouzalo jako had natřený olejem na opalování po bobové dráze.
Zapadli jsme do naší milované hospůdky na Palmovce s příznačným názvem "Metro" a nějakou tu chvíli jsme popili. Ale vzhledem k tomu že se další den muselo jít zase do práce, zaplatili jsme a vydali se z Metra na metro.
Čas trochu tlačil, jelikož noční metro jezdí jen občasně a čekat se nám nechtělo. Dan má svou naučenou trasu, takže musí chodit stále stejnou cestou (neskutečně nás pobavila výluka v dopravě, ale k tomu až později) stáli jsme na začátku metra a Dan se potřeboval dostat do předního vagonu. Mimoděk Filipa napadlo že by jsme mohli běžet a dřív než se stihl zasmát svému vtípku na Danovu adresu, tak se stalo něco co cestující vyvedlo z míry natolik, že ti méně otrlí začali uskakovat na stranu. Stařenky se vrátili do dob své největší slávy a skákaly na lavičky za pomocí berliček, které hrdě vydávají za vycházkové hole. Dan se rozeběhl a za hlasitého a rychlého třískání holí o zem mířil k prvnímu vagonu a my za ním. Zvuk signalizační hole mlátící o kachle na palmovce nenápadně připomínal střelbu z kulometu. Kdyby v ten moment v metru stál nějaký strážník, tak by najisto začal slepě pálit po slepci v domění že dostane metál za odstranění teroristy, který se chytře převlékl za českého slepce.

Prakticky všichni uskočili, až na jednoho nechtěného hrdinu. Dan se zuřivě hnal přímo na Metalistu (prej pokud to budeš číst, tak se ti omlouvá) který si v klídku podupával do baladicky symbiózního rytmu bubnů, kytar a blití do mikrofonu, aniž by slyšel nevidoucí hrozbu.
Danova hůl kmitala rychleji než Bold utíkající na hajzlík. Když se metalistova kolena potkali s holí, zjistil že to do haxny bolí i když má ocelové botky. A takhle nějak vlastně začalo všechno co vám s Danem chceme všechno povědět... doufáme že vás to bude bavit číst steně tak, jako nás baví to zažívat.  ¨

ENJOY
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama