Skoro slepý kolega II

3. dubna 2010 v 21:23 | Aselhaz R. Nurius Saint-Gray
Kung-fu Danda aneb holí to fakt bolí

Vzpomínáme na firemní akci kterou pro nás v práci připravili. Nezřízený alkoholizmus na Stadionu Slavie. Kdo by to kdy řekl že se na stadionu můžeme tak příjemně nažrat a ožrat zadarmo? :-)

Dan se projevil jako extra dobrý tanečník, zatím co já připomínal pandu který omylem zakousl drát vysokého napětí. Nevím ani kolik holek tam protočil na parketu. Jak se akce pomaličku blížila ke konci, dospěli jsme ve čtyry ráno k závěru, že je na čase se odebrat pokud možno co nejdřív domů. Vlaky do Berouna, odkud Dan denně dojíždí, měli jet až za hodně dlouho, takže jsem musel ve velmi podroušeném stavu dotáhnout ještě víc podroušeného Dana k sobě domů.

Tož cesta začala celkem nevinně. Všude pořád hromada sněhu. S čímž pražáci asi nepočítali, protože i v ty čtyry hodiny ráno, museli chlapci z MHD údržby odhazovat sníh, který jim okamžitě valil zase na stejné místo. Mělo to stějně hlubokej smysl jako uklízet se sahary písek. Všechna čest pánovi který se střetnul jako první s nalitým Danem, který byl zrovna ve vysvětlování nesmrtelnosti chrousta a rozhazovali holí všude okolo sebe. Oranžovej dostal z leva a pak z prava po čenichu a ani lopata mu v sebeobraně nepomohla, protože když se k němu Dan naklonil, aby se mu omluvil, tak ho ještě kontroval čelem po nosu. Raději jsem ho vzal pod rukou a táhl ho do noční tramvaje. Jaké bylo naše překvapení po půl hodině, když tramvaj stále stála.
Před námi totiž byla tramvaj pro údržbu. Tak jsme zase vystoupili a v tom se ve mě probudila KPZK, aby jste porozuměli, znamená to Kurva Převlečená Za Kamaráda. A nasměroval jsem Dana přímo do Údržbářské tramvaje, jelikož měla dveře do kořán. Zvolal jsem na Dana "jen si skočím za strom a hned nastoupím, řidič si dává cigárko"Dan si našel sedačku, aniž by mu bylo podezřelé, že je tam málo míst na sezení. Pár vteřin na to co nastoupil na něj neuvěřitelně zahučel jeden z Oranžových, s tím že nastoupil do špatného prostředku. Dan se trochu naštval že jsem ho nalakoval jako cikán sociálku a ve vzteku rozhodil ruce. Myslím že vám je jasné koho trefil. Dan Vs. MHD boys 2:0 ¨¨

Nakonec jsme se dostali po pár kilometrech po kolejích po kotníky ve sněhu na několik desítek metrů od funkční zastávky.
Ale byl malej problém, Tramvaj už jela. Donutil jsem Dana aby běžel za mnou. Dan složil svůj Nunčak (ta hůl je skládací, pak dáme fotku) a rozeběhl se za mnou.
Křikl na mě "proč běžíme"
odpověděl jsem "jede tramvaj a my jsme na kolejích"
Dan "jede za náma?"
Já "ne přímo na nás"
Naštěstí tramvaják zastavil a otevřel dveře. Když už na mě chtěl začít řvát, všiml si že za mnou doběhl Dan a rychle nastupoval. Tak to přešel. Co čert nechtěl, tak jsme usnuli jako šípková růža za mlada, to víte trojka na žíle a teplo tramvaje vás do té sedačky prostě uloží. ¨Doufali jsme že se dostaneme až do Hostivaře, od tama je to kousek. Ale tramvaj měla jízdu jen do určité stanice. Tramvaják nasraný jako dělník po výplatě budil půlku tramvaje. Když mě probudil a naklonil se nad Dana, aby jím zacloumal, stihl jsem jen říct "to bych nedělal" bohužel neposlechl a Dan mu svou složenou hůl v leku vrazil přímo do plodidel. A co z toho plyne za poučení? Nebuďte lidi v tramvajích, můžou se leknout, :-)))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Aselhaz Aselhaz | Web | 3. dubna 2010 v 21:46 | Reagovat

Zanechte nám vzkaz rádi si počtem :-)

2 Natty Natty | Web | 4. dubna 2010 v 7:41 | Reagovat

Ahojky a pěkný první velikonoční svátek :-)
Tak jsem dočetla a přemýšlím, je to povídka, nebo detektivka na pokračování nebo skutečnost ? - ale jedno je jisté, rána holí do kulí, určitě bolí :-) :-) pěkný den .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama