Talentmania pojďte se blbečci ukázat

30. září 2010 v 22:58 | Aselhaz R. Nurius Saint-Gray |  články
Tak nějak jsem si říkal, že už nebudu moc psát témata týdne. Nepřijde mi to plodný. Ale tohle zaujalo.
Nevím kde se vzal ten nový trend, dělat ze sebe blbce v televizi. Ano třeba takový Jan Dejdar, Kaiser a Lábus a nebo další jim podobní. Těm to nikdo nebere, však jsou za to placení a ještě to lid pobaví.
Ale věc jako je Talentmania je naprosto příšerná.

Vezmu li v potaz podprůměrného občana ČR,SR ATD... tak tento občan jde do televize s představou, že něco zajímavého umí a že zaručeně vyhraje. U tohoto subjektu lze pozorovat nečekaně obří vzrůst EGA, až to pomalu pálí. A tento člověk se po několika týdenním usilovném šklebení do zrdcadla, opravdu vydá v ústrety kameře. Jak to může dopadnout?
Vzpomeňte si na ukrajinu. Tam se dva takoví občané opravdu vydováděli. Jeden druhého střelil šípem do oka. Opravdu pěkná ukázka toho jak ze sebe udělat blbce.

Nehledě na to, že porota vždy tak hrubě a přímočaře ostrá. Občana kritizuje a pomalu proklíná do posledního kolene. Však proč taky ne, když hned kousek za nimi sedí hromada vazounů, připravená okamžitě pacifikovat neurvalce.

Co se mě a Talentmanie týče, nekoukám se na to a ani to nemám v plánu. Čím více takových pořadů, tím menší šance že se zase začnu dívat na televizi. Lépe pro mě. :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Koho volíte?

Losnu 52.2% (47)
Mažňáka 47.8% (43)

Komentáře

1 soul-artist soul-artist | Web | 30. září 2010 v 23:08 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama