uplakané slečinky.. ano FOTBAL!

5. listopadu 2010 v 9:45 | Aselhaz R. Nurius Saint-Gray |  články
Přátelé i ti jenž sem omyle zavítáte, musím se opravdu smát. Položme si základní otázku.
Co je vlastně fotbal? Když se podívám o sto let dozadu, tak byl fotbal sportem v pravém slova smyslu. Banda upocenejch chlapů s jazykem na vestě a domláceným tělem, se snažila vyhrát zápas. Jo to byla doba, kdy bych byl schopný se na tenhle sport dívat a opravdu fandit borcům.
Co je to dnes?
1) reklamní pohyb - hráči mají na všem na co jde nalepit štítek reklamu.
2) přehlídka účesů - hráči jsou dokonale sestřižení a musí vypadat naprosto okouzlujícně a "božsky"
to že vypadají jako banda buzerantů z východního Německa, to už je věc jiná. Avšak právě jsem se dopustil tupé a hnusné urážky na homosexuální části mužské populace, takže se rovnou i omlouvám oněm pánům, pokud to budou číst, jelikož ti jako chlapi vypadají a ve valné většině se tak i chovají. 
3) Přehlídka maminčiných uplakánků - a tady můžu sakra argumentovat. Vždyť co se stane, když se dva blbečci na profi stadionu mihnou na deset centimetrů? No přece se skácí k zemi kvůli poryvu větru, který je hrozně zraní! A pak se drží za hubu a potřebují obejmout.

shrnutí?
Je mi z fotbalistů na blití. 6 hodin týdně šermuju v různých školách a místech a tak taky mám možnost sledovat, jak opravdová dřina a odhodlání něco "vyhrát" vypadá. A když vidím kluky kolem čtrnácti let a nebo fotříky kolem čtyřiceti let, jak s sebou třískají o pevnou podlahu v tělocvičně a smějí se tomu. Tak opravdu na adresu fotbalistů můžu říct jen jedno... Jděte se vycpat panenky (nemyslím Antonína :-))

Ještě jeden Joke, ze kterého jsem se málem … šel jsem domů a viděl dva malý kluky jak se válej po zemi a hrozně skučej. Tak jsem se jich zeptal co se jim stalo a jestli chtějí dovést domů. Odpověď mě dostala do kolen. "My si hrajeme na fotbal"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Koho volíte?

Losnu 52.2% (47)
Mažňáka 47.8% (43)

Komentáře

1 Miky Miky | Web | 5. listopadu 2010 v 15:06 | Reagovat

cha konečně někdo s rozumem 8-)

2 Teryii & Lexi Teryii & Lexi | Web | 5. listopadu 2010 v 16:45 | Reagovat

ahoj..
máš krásny blog..
hľadáme nové SB a zároveň ľudí ktorí píšu.. to je jedno čo.. my sa zameriavame na poviedky.. píšeme už asi rok a chceme aby na blogu boli poviedky aj od iných autorov.. nielen naše.. boli by sme veľmi rady keby si sa nám ozvala keď píšeš a taktiež by bolo super keby si nám poslala tie poviedky na náš email ktorý je zobrazený v menu..
prosím príď sa pozrieť na blog a keď nepíšeš tak aspoň sa s nami spriateľ.. potrebujeme nové spoľahlivé SB ktoré by obiehalo a malo radosť z čítania našich poviedok...
a myslím si že by si to SB mohla byť aj ty.. :-)
tak sa ozvi
Teryii & Lexi

P.S.: na blogu sme dve tak si nás nemýľte.. :D
:-)
Ďakujeme! :P

A mne tiež futbal takto pripadá :-D (Teryii)

3 Arcana Arcana | Web | 26. listopadu 2010 v 0:41 | Reagovat

Oh můj bože  *klesá ve zbožném vytržení na kolena a vzhlíží na Aselhaze, jemuž zapadající slunce tvoří svatozář*...

Ehm, to mi trochu uniklo (*vstává a oprašuje se*).
Páni, takže přeci jen existuje někdo, kdo nevzhlíží k partě chlápků co se honí za míčem a nadšeně tomu říká sport, zatímco hokejisti jen tiše závidí, krasobruslaři nedostávají ani korunu, tanečníci nejsou vůbec uznávání za sportovce atd. apod. Svět je hned o něco hezčí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama