Nukleární Krysa

1. května 2012 v 23:46 | Aselhaz R. Nurius Saint-Gray |  Povídky

Přes pole se nesl hlasitý křik "do prdele, zlomil jsem si hnátu!" zvolání vyplašilo bandu uslintaných veverek, které se raději schovali.

"no na to se můžu vysrat" láteřil muž když si sundával botu. Z černého vaku, který smrděl jako čerstvě pozvracený houmeles vyndal opravnou sadu. Pochopte, nedalo se o tom mluvit jako o lékárničce. Injekcí si vpravil do nohy nanoboty, kteří se mžiku dali do práce. Polem se nesla smršť peprných slov dobrých deset minut, než robůtci dodělali svou práci. Muž pokračoval přes pole, na kterém se momentálně pěstovali genitálie pro potřeby vyšší vládnoucí třídy. "Kokoti zvadlý, člověk o ně pořád zakopává" zaklel a vyrazil směr do hospody. Když chtěl otevřít dveře pajzlu, měl co dělat aby uhnul zrovna prolětivšímu tělu nalitého obejdy, který nepochopil význam cedule "nemakejte roboservírkám na prdel"Zmerčil svého kolegu řidiče. Přisedl si k němu a familiérně jej pozdravil "nazdar píčo" Chlapi se dali do řeči a na stole přistálo pivo s konzistencí kozlího spermatu a vůně zpocené selky. Chlapi si přiťukli a napili se "Hmm lepší to už dneska bejt nemůže" řekl chlapík z pole.

"Co je vole? něco se ti už dneska stalo?" kontroval poznamenání svého kolegy Píča.

"Jo, stalo a dost.." odmlčel se a ponořil hubu zpět do mokvajícího moku. "načapal jsem starou se sousedem" dopověděl.

Píča odtušil, že to nebylo jen tak a zeptal se "a co? šukali?" Chlápek z pole vyvalil obě oči a protočil je v sloup. "Ne vole, hráli Město Moře Kyborg Stavení.. jasně že mu ho hulila" vyprskl naštvaně a pootočil hlavu. Jeho oči našli cíl na ocelové prdeli roboservírky.

"a co jsi dělal?" ptal se dál.

"Donutil jsem toho šmejda aby spolknul semtexovou pilulku"

(semtexové pilulky se začaly vyrábět začátkem sedmé světové války, kdy se partyzáni rozhodli místo trapného rozkousnutí kyanidové kapsle a následného pěnění z úst, vzít s sebou co nejvíc nepřátel. Velkou oblibu si získali také u antisociálního úřadu na kontrolu populačního růstu, kdy pracovníci přidávali do semtexové směsi karamel a nabízeli tyto obohacené karamelky náhodným chodcům) řekl chlápek, mimochodem jmenuje se Asral Duretanel Laxativum Katé, ale kamarádi mu říkají Jonatán. (nikdo neví proč)

Jonatán pokračoval ve vyprávění "pak jsem tu couru nechal aby v tom hulení pokračovala. Semtex se mezitím promísil s jeho ptákem a v momentě kdy se udělal, tak starý bouchla hlava a jemu odletělo péro, pak mi chvíli běhal po ložnici a celou ji zasvinil krví. Kretén.." Jonatánův kamarád se na chvíli zamyslel a pak řekl "koukal jsi dneska na derby?"

Ještě se spolu pár hodin bavili a pak se oba s vypětím všech sil odešli do svých domovůJonatán došel k domu kde bydlel a vešel do teleportéru (na co mít výtah v budoucnosti) když se objevil na svém patře uviděl uhrovatého malého fízla jak mu buší do dveří.

"Jménem úřadu otevřete dveře" bušil neúnavně dál.

Jonatán se dopotácel za ním "jménem svazu řidičů, uhni" vydoloval ze sebe a poodstrčil mužíka tak mocně, že si strážce zákona zlomil dva zuby o hydrant nebezpečně trčící do prostoru.

Otevřel dveře a vešel dovnitř. Policajt se zmátořil a vrávoravým krokem vstoupil za ním. "No co jste to udělal? Za tohle vás můžu na místě popravit!" hudroval poliš.

"dáš si karamelku mladej?!" zeptal se Jonatán. Polda se podíval na něj, na karamelku, pak zase na něj. Usmál se vzal si mňamku "Dík!" odsekl a hodil si karamelku do huby. Prakticky ve stejný moment kdy kousl, se obsah jeho lebky rozmístil po celé místnosti.

"čurák" usmál se Jonatán a ulehl ke své bezhlavé ženě. "Vidíš Nutilo, kdyby jsi takhle hezky držela hubu celou dobu co jsme spolu žili, mohl jsem být šťastnej chlap"


pokračování zítra
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Mám to psát dál?

Ano
ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama